Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    A cikk egy kicsit vegyes lett. Egyrészt objektív, másrészt 2023-ban felróni, hogy nincs töltő, nincs átalakító, nincs tok(?) egy kicsit vicces. Adott a Samsung egyáltalán valaha tokot? Az, hogy nincs fólia, szerintem is szánalmas, na nem azért, mert nem lehet venni rá, hanem azért, mert a vásárlónak így +1 szívása van, mert még veheti meg és rakhatja fel maga. Én szívesen kifizettem volna azt a plusz pénzt a telefon árába, amennyibe a gyári fólia kerül, ha rajta van, vagy igazán beleférhetett volna a magasabb árba egy fólia is.

    Igen, gáz, hogy nincs fólia, nincs SD, nincs jack dugó, nincs átalakító, nincs töltő, nincs megfelelő kábel, nincs hozzá tok és társai, hiszen több, mint fél misiről beszélünk, de ezért inkább az Apple-t kéne savazni, a piac már csak úgy működik, hogy minek költsön valamire, ami nélkül is eladhatja ugyanannyiért.

    Az áron károgni felesleges, a forint most épp egy fokkal erősebb, de még mindig baromi gyenge, és a Samsung nyilván nem 385-ös árfolyamon számolja a következő évet, hanem valószínűleg 430-on. Ezért ennyi, cserébe engedi lekuponozni. Az eurós és dolláros ára is megnőtt picit, de ha a tárhelyet is figyelembe veszi az ember, nem annyira sokkal.

    A tesztek alapján meg tudjuk, hogy az S23U elég rendesen elveri az S22U-t akkuban, teljesítményben, melegedésben kamerában (éjszakai és videó), megapixelben, csak kb. kijelzőben nem. Ehhez képest a cikkből az jött le, hogy "hát igen, jó, de ezek meg ezek a hibái vannak". Mihez képest? Az elődhöz, a versenytárshoz vagy az elképzelt ideális telefonhoz képest?

    Samsung évek óta legjobb telefonjáról beszélünk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák