Új hozzászólás Aktív témák

  • MMiklos86

    csendes tag

    Jó teszt lett és érdekes volt a hozzászólásokat is olvasni.

    Kezd öreg lenni a Note10+, karcos a kijelzője, csapnivaló az üzemideje, megbízhatatlan az ujjlenyomat-olvasója és bár megtanultam együtt élni a jack hiányával, a jó nem ilyen. Idén cserélni fogok telefont és ha a Sony nagyon el nem rontja az 1 V-öt, akkor olyanra. Amiért mégis ide írok, hogy ez a telefon felkúszott a második-harmadik helyre.

    A jack-kel kapcsolatban látom megoszlanak a vélemények. Én azt gondolom, hogy jogos elvárás, hogy legyen, mert van olyan felhasználása, ami nem váltható ki a modernebb, bluetooth technikával.
    - Minőség: jobb minőségű hang érhető el vezetékesen. Az esetek nagy részében nem számít, de vájt fülűeknek óriási a különbség.
    - Látencia. Galaxy Buds Plus-om van, megjelenés után vettem és újkorától olykor érzékelhető csúszás a füles és a telefon között. Vezetékesen ilyet még nem tapasztaltam korábbi telefonjaimon.
    - Egyéni szociális probléma, de több táskát használok, autóba, motorra, egyebekre és mindegyikben lapul egy vezetékes headset a céges telefonhoz. Jó lenne, ha nem kéne állandóan észben tartanom, töltögetnem a fülest is, vagy bosszankodni, hogy megint otthon maradt.
    Ez nem olyan, mint pl. az infraport, melyet tényleg nem használt senki, kiváltható is volt, joggal hagyták le a telefonokról. A 600 ezres telefon inkább kerüljön 601-be, de tényleg legyen benne minden, ha már flagshipről van szó.

    Másik fájdalmam a tárhely bővíthetetlensége. Régimódi vagyok, szeretem, ha zenéim, filmjeim, fényképeim stb. le vannak töltve. Most a 256GB + 128GB tárhelyen kényelmesen elvagyok, de megint csak, flagshipről van szó, legalább a lehetőséget kapjuk meg, hogy egy nyamvadt memóriakártyát tehessünk a telefonunkba.

    Ami miatt mégis nagyon tetszik, az a kijelző, illetve a rendszer állítólagos kiegyensúlyozottsága, sebessége. Az S-pen egyfajta bónusz. Amikor még játszottam a telefonon, imádtam, de az utóbbi pár évben már csak pár havonta húzom ki, így ahhoz nem ragaszkodnék. Aki ilyet rendelt, használja egyáltalán?

Új hozzászólás Aktív témák