Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Luzso #6069 üzenetére

    b@@z'meg :((( :DDD
    Jobb hírekkel nem tudsz szolgálni? :P :DDD
    Csak akkor már reményeim szerint asszony is be tud ülni az autóba, és tudja intézni azokat a feladatokat nélkülem,,amit most csak velem lehetséges....

    Mai reggel:
    -védőnőnél a 25 perces vizsgálat, ami közel egy óra volt...ezért kb pont 5 percel csúsztam le a kompról...a következő csak egy óra múlva(ebben az időszakban)
    -Asszony telefonja nálatok, ezért még reggel eszembe jutott, nem hagyhatom otthon "csak úgy", mi van ha megindul a szülés, és egy kib@szott telefon nincs a házban...(mivel olyan "garfikont" csinált a CTG hogy azt mondta a védőnő hogy lehet hogy nem is érdemes elindulnom a melóba) :Y
    -Otthon Freevoipdeal pc kliens letölt,,,beizzít,,de az a nyomorult win7 nem akarja telepíteni a vezérlőit egyik BT eszköznek sem,,,(sem a retro kagyló, sem a saját samu headsetem) hogy miért lövésem nincs,,,párosodnak, a pc felismeri hogy headset,,de valamit fel kellene még dobnia magától amit nem tette meg az istenért sem :(((
    Akkor marad a vezetések miki aminek a hangja egy fos,,de vész esetére tökéletes,,,meg ugye ott a talk,,,
    Indulás melóba....mert a köv. kompot is lekésem...
    -Beértem,,, itt meg a műsk technikus hívott, hogy hármunk közül az egyik srác lelép, és maradunk ketten,,ami azt jelenti hogy valszeg sűrübben fognak áthívni a házi színpadhoz melózni,,,mondjuk most hétvégén,,,
    MOndtam neki, hogy ezt hamar el is felejthetik mert semmiféle plusz időt nem vállalok mostanában...
    és azóta "pörgés".... :O
    Viszont ha minden jól megy 15:00 magasságában megyek is hazafelé....egy női táskával a "vállamon" :((( :DDD

    Akar róla beszélni?
    Igen doktor úr mivel tartozom? :B :DDD

Új hozzászólás Aktív témák