Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz Cyberpunk #57948 üzenetére

    bla bla... közelébe se fingik egy hagyományos bill a swipenak: pontos, baromi gyors, nagyon jól kitalálja hogy mit is akartam írni még akár részegen is, nagy szókészlet, egyszerre két nyelvet is kezel és nem kell váltogatni közte, ha akarom diktálok, skinelhető, rengetek nyelv támogatott stb.

    úgyhogy így jártál! :P

    [ Szerkesztve ]

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

  • kutkut

    addikt

    válasz Cyberpunk #57948 üzenetére

    Az iOS billentyűzete elbújhat a mai droidos billek mögött. Ezekhez képest alig tud valamit korrigálni, és ha javít valamit, azt is rosszra. Pl az igekötös szavakat mindig kettészedte. Úgyhogy - egy gyors próbálás után - az volt az első dolgom, hogy kikapcsoltam. Bár most kipróbáltam, és egyet se szedett ketté... Lehet, hogy tanult tőlem az elmúlt fél évben. :F Ezért mondjuk jár a piros, de alapból sokkal butább, mint a droidos társai.
    Egy dolog tetszik benne, a kinézete. A betűk szépen el vannak különítve egymástól, és nincs is mellettük semmi sallang (pl ctrl+ karakterekek, írásjelek). Szerintem az telefonméretben csak zavaróbb, mint hasznos, elvonja a figyelmet a betűkről, amit azért jócskán többet használ az ember.
    Mondjuk tabletre pont jó ez a billentyűzet (az automatikus javítás kikapcsolása után). Szerintem ekkora méretben úgyse állsz le swipe-olgatni, hanem leteszed magad elé, és két kézzel gépelsz, mint pl pc-nél. A gyors ékezet is nagyon király, így tényleg olyan, mintha teljes magyar kiosztása lenne, tabletre tényleg nem láttam még jobb billt. :D
    De mobilon (iPhone-on) gyors ékezet sincs (igaz, JB után megoldható), és olyan kis méretben jól jönne az automatikus javítás csak kár, hogy olyan buta, legalábbis vannak nála sokkal okosabb megoldások is a play store-ban. :)

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák