Új hozzászólás Aktív témák

  • Psytech

    senior tag

    válasz Cyberpunk #40690 üzenetére

    Leírod, hogy nem jó ízlés kérdéséről vitázni, de utána hozzá teszed hogy a te zenéd igazi, az elektronikus meg műzene... Hogyisvanez :F Nem tudom hallottál e már olyan elektronikus zenét ami nem csak egy hangból van összetéve és szanaszéjjel loopolva (azaz nem minimal), hanem például klasszikus goatrance... Az nem is mindig elektronikus, plusz az külön műfaj, hogy a hangszeres és az elektronikus hangokat összehangolja az ember és abból egy összefüggő zeneszám szülessen.... Az a baj, hogy mindenki azt hiszi hogy elektronikus zenét írni 2 perc és két gomb... Hát nem, kurv@ra nem az... :((( :((( De hát nem is vagyok meglepődve, hiszen david guetta meg avicii meg ilyenekből ítélik az emberek az elektronikus zenét egyszerűnek és könnyűnek... És igen, én szeretem a hangszerrel össze állított zenéket, mint minden ember jópár stíluson átrágtam magam az évek során, de nem felejtettem el, hogy mik voltak azok amiket szerettem és a mai napig szeretem is, csak nem hallgatom napi rendszerességgel...

Új hozzászólás Aktív témák