Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrássy

    csendes tag

    Üdvözletem mindenkinek!

    Manapság vettem egy ilyen telót (a Voda szolgáltatónál) és úgy éreztem meg kell osztanom a véleményemet. egyszerűen szuper. Senki nem bánja meg, aki vesz ilyet mert szinte mindent tud. A kijelzőn látni a pixeleket de felejthető élmény. Azaz túl lehet élni, ez ne legyen tényező, amiért másikat és drágábbat választanánk. A másik kritikus rész a fotomasina. erre azt tudom mondani, hogy arra a célra, amiért az ember telefonnal akar fotózni, tökéletesen megteszi. Amit VGA kamerába bele lehet integrálni (mármint funkciókat) azt mandulaszeműék megtették. Ha meg fényképező szándékkal kelünk útra, akkor már egy fotómasinát vigyünk magunkkal, mert a a 3MP-eles D900-asunk sem fogja kielégíteni az igényünket, ha a Mona Lisaról lesz szó, vagy éppen csak a balatonparti hancurokról. Az akku tényleg nem nagy was ist das, de samsungéktól tudja az ember hogy mit várhat. a telefon jóval előre szól ha fel akarja mondani a szolgálatot és még fél napot strapa mellett is kibír. tehát emiatt anyu még el fog tudni érni mindenkit. amugy az első 3-4-5 töltés csak a kritikus, utánna beáll ''üzemi hőfokra'' és már észre sem lehet venni, hogy valaha Nokiája volt az embernek. (Amugy aki tud a már említett szolgáltatóhoz menjen bluetooth adaptert venni, 2000 HUF). A problémám, hogy sehogyan sem tudok hozzájutni bluetoothon keresztül a játékok mappához. szerencsétlen demo játékokat meg nem tom eltüntetni a fenébe, mert nem érnek semmit igy. Ha valaki tudna rá megoldást szívesen várnám, és azt is hogy merre kapargásszak, hogy erre való gamet véssek belé!

    Igen tudom, végigrágtam magam az egész fórumon, ami sok jóval ajándékozott meg (főleg az 531-es hozzászólás.). a már fent említett bluetooth adapterem van USBre csatlakozik. azon keresztül szeretném nagyon a gameket feltöltögetni.
    ezzel kapcsolatban kipróbáltam:
    ezt [link]
    ezt [link]
    ezt [link]
    ezt [link]
    meg ezt [link]
    de valahogy sosem ment. Jó ezek egy réásze nem erre a telefonra való, de az elv ugyanaz.
    Mindenképpen szeretnék segítséget kérni, mert ez az egyetlen dolog, amely a Samsung SGH E250V teljes diadalát betetőzné. Embernek még ilyen jó telefont nem gyártottak.
    A váltás Nokiáról történt, és ez nagy szó. Ezerszer jobb. És csak dícsérni tudom a vodafone újítását. nagyon jó a sw és a hw: hw: MP 1.705, sw: E250BUGB2 (2007 febr 4)
    Hangyányit nekem is lötyög a fedlap, de lötyögjön, amíg csak tud, mert ő az igazi.
    1 GB Kingston kártya hibátlanul működik, csak a 100MB-os filmeket kezeli nehezen. TIPP: nézd a filmet a DVD-den.

    Szóval please help me! egy részletes eldumálást kérek, ami elmagyarázza az adott feltételek mellett mit kell tennem az E250-esemmel, hogy a java gamek felmásszanak rá. a fenti linkekkel eljutottam oda hogy a végén kiirja: telepítési hiba, de még csak ujra sem indul, csak ki a kezdőoldalra dob., szal nem lehet lehetetlen, csak a részletekben kellene kicsit változtatni.
    ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok E250 használóként.





    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák