Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz koko88 #53 üzenetére

    Najó, akkor regélek:
    Ötlet: szerveremen elszaporodott ügyfelek/ismerősök, és egyéb kisebb, az általános életvitelemben bekövetkezett változások miatt előfizetésre váltok, és mivel sem mp3 jáccóval, sem discman-el nem rendelkeztem ezidáig, valamint siemens m55-öm is cserére érett, hát veszek is hozzája egy d900at
    Dec22: Go pannon, ugye, ha már ott vagy x éve, hát maradok, eddig nem volt velük gond. Első lépés: tulajdonjog tisztázást kell végrehajtani a kártyán, mert túl régen vagyok pannonos, és ellenőrizni kell, hogy enyém-e a kártya... ok. Átfutási idő: 72 óra... grr.
    Dec27: Pannonba vissza, előfizetésit megkötni, első havidijat lepengetni előre, stb, de ugye az előfizu még nem aktiv, majd menjek egy 3. kört a telefonért... itt már úgy kezdtem ideges lenni.
    Dec29: visszamegyek pannonhoz, mondja a csaj, hogy még 2 éves hüségnyilatkozattal sem vagyok jogosult d900at venni Magyarán: azért, mert én már 3 éve ottvagyok, és most aláirtam volna még2-re, nem vehetek d900-at ÚJ előfizetéssel (csak a számom marad, minden más új lett volna), az új ügyfél meg igen. Nah ekkor úgy kb elfogyott a béketürésem, és közöltem, hogy ok, többet a büdös életbe náluk telefont nem veszek, és távoztam.
    Tanulság: bónuszprogram ide, bónuszprogram oda, emberszámba csak akkor vesznek, ha új ügyfél vagy.

    A dolog poénja, hogy kimentem a pannonból, és 3 órán belül megvettem a telt a városban, csak ha ezt tudom, nem szarakodok velük ennyi (és főleg nem ünnepek előtt/között). Pofátlanság++ :(((

    szerk: inkább mégis off :D

    [Szerkesztve]

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák