Új hozzászólás Aktív témák

  • cheatergs

    senior tag

    Én elvok ezzel a verzióval.
    Tetszik az upgrade és skill-rendszer, h kevésbé rongyolódnak a cuccok, és a több task (legalábbis ahol most tartok).

    Friss bugba én is futottam:
    - Agropromi küldiket befejezve (Military dosszié lepasszintása a Bar-os palinak) a vonatállomás épületének környékén vmi láthatatlan elmebehatástól lila színű képernyővel dülöngél M1 (mint Strelok usb-je utáni kimenekülésnél), csak épp itt rángatózik (nem fejezi be az adott dőlést, hanem közben újat kezd), emiatt végképp irányíthatatlan a kari.
    Nem a csuklyás törpe attackja ez, mert az vörös színű, és a hangja is más.
    - a másik pdg inaktívvá tette az 1ik stash-t a fent említett épület tetőjén. Ami benne volt, attól búcsúztam.

    Am a láthatatlan, talajba rejtett zombik maradtak korábbról, szal sztem ez vmi feature akar lenni, csak passz, h mi.

    Korábban bugnak tituláltam, h az AK74-nél kalibercsere után nem passzolt hozzá töltény.
    Benéztem, mivel x39-ről x45-re vált a kaliber, így persze, h nem volt hozzá lőszer. Annyiban viszont hibás a játék, h a módosítás után nem az új lövedéket írja ki, ah az értékek fejlődését sem jelzi a tömeget leszámítva.

    Wolf am nálam is elhullott, helyette Nimble rohangál közel azon az útvonalon, ahol anno Wolf.

    Mindig minden mindegy

Új hozzászólás Aktív témák