Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Sensut #5407 üzenetére

    A hátizsák jogosan van megvágva, mivel némelyik frakciós exoval meg a megfelelő artifaktokkal még így is 250kg fölé lehet tornázni a cipelhető súlyt. Az éhezés nekem nem tűnt fel, azt tudom hogy eü csomag használata után megéhezik a karakter, ez tekinthető mellékhatásnak, és nagyobb jelentőséget ad a kajának, mert amúgy nem sok befolyása van a játékban alapból azon kívül hogy behordja a drágábbakat az ember a tradereknek, eladás céljából. Ez a Lost Alpha-ban is így van nagyrészt, hiába van jobban kidolgozva az evés-ivás :) Ezt is lehetne balanszolni tovább szvsz, ha a drágább kaják laktatóbbak lennének, az olcsóbbak kevésbé, folyadéknál szintén lehetne variálni, a víz ritkább legyen de az legyen a leg "szomjoltóbb", az alkohol meg csak átmenetileg oltja a szomjat, mert valójában kiszárad az ember tőle még jobban. A stamina részét is megértem hogy módosított, mert a mutánsok elől túl könnyű volt elszaladni. Egyébként az Enot-nak is csak az eleje nehezebb az átlagosnál, néhány jobb artifakt beszerzése után már eltűnik a nehezítésből fakadó hátrány fokozatosan.

Új hozzászólás Aktív témák