Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Silenzio #1181 üzenetére

    92%? szerintem az SoC 1.006ra gondolhattak. stabilnak annyira stabil, mint pistabácsi egyenes vonalú egyenletes mozgása két végtagon hat feles után hazafelé a kocsmából, kiegyensúlyozottnak nem neveznék olyan programot, amin a legnehezebb fokozaton a második pályán nem lehet túljutni (valamint halomnyi pályákat kell a stashedig/eladóig visszamenni), optimalizálás mármár crysisi mélységekben van, az AI meg néha még a Doom2őt is alulmúlja (az legalább a falon nem látott át). bár ha a padlóból kijövő kétbites szellemekre gondolnak az Extraction Pointból, akkor végülis igazuk van...

    eljutottam red forestbe. megismételném: eljutottam red forestbe, és még egyben a játék!:DDD hú, szóval mint kiderült, 1.503 és 1.504 között volt egy sor különbség az egyik ltxben, ami bevadította a málhás modot. természetesen az az egy sor, ami pont amiatt került bele, mert 1.503 alatt a pályák közti átmenet nem volt problémamentes...

    Strelok halhatatlan. pedig hátbalőttem, többször is.

    ésakkor: ez márkdván első, vagy második zónábamenetele volt, amikor találkoztunk vele yantar után. mert második alkalomra lesz csak végleges psy helmetje. de másodikra ki lett teljesen lőve a brain scorcher, és akkor ment le strelok a yantar alatti laborba. ami stimmel, mert aszondja a doki, hogy volt egy hatalmas hullám, és azóta nem jött onnan elő. :F

    rájöttem miért kell a renegades is a banditák mellé: hogy ha banditákhoz állnál be, akkor se juss el egyszerűen limanszkba. ugye renegátok mindig ellenségesek.

    a megnövelt területű yantart imádom, az új red forest szintén jobban tetszik, nagyon gonosz:DDD az új anomáliák is bejönnek.

    jelentem, vannak használható artifactek. találtam egy +3radi +6endurances cuccot, amivel kb annyira jól bírja scar a futást, mint anno az alapjátékban márkdván 2 moonlighttal (magyarul simán sprintelve nem igazán lehet kifogyasztani súlyhatár környékén). a +20kg cipelési határ is nagyon bejövős. a yantarban kapott artifact szörcsölővel már egész jól el lehet boldogulni, bár még így is túl sokszor futottam bele graviba.

    az utazz át a fél zónán a fegyver/vért uppolása miatt viszont nagyon nem az.

    Exoja van már valakinek?

    valaki mondta, hogy elakadt yantarban: oda legyen egy száz százalékra uppolt géppuskád (vintar, ft300, AK), min 400 páncéltörőd, és egy Sevád. utóbbi a psy emissionok miatt kell. Sevával alapetően még ha harcra is fejleszted se lesz baj. nekem olyanom van;>

    támadás parancs ott van, ahova bekonfigolod az optionsban;> fegyver pedig jobb lett fejlesztve, mint amit a katonáktól csórtál...;> kivéve a fejlesztett AK, de az más tészta;>

    ownz: akkor most sürgősen felrakod az 1.504et. a mentést meg hagyd a fenébe, én is onnan mentem át, aztán később össze is rosálta magát a program... asszem a harmadik újrakezdés volt emiatt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák