Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balathruin

    veterán

    válasz #67026816 #18904 üzenetére

    Én úgy írom át a szövegeket, hogy lementem xms-be, majd ha kész, vissza. Nem nagy dolog, még Dez0 is írta a LA topikban, hogy így csinálják.

    Baltoafarkas Nem tudom mi lehet a gond. Próbálj friss drivereket, friss Dx-et, GTA-hoz (gondolom IV) meg próbálj shadermodel átalakítót. Esetleg még azt lehetne, hogy kiszedem az én beállításaimat és átadom, hogy át tudd állítani. Próba szerencse.

    Aarpok A tesztelés is nagy segítség lehet. Brazban is volt hogy találtam néhány elírást, jeleztem.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz #67026816 #18904 üzenetére

    Az agropromi istalloi beszedbol ??? Agropromban van istallo ? (a stable azt jelenti, tudomasom szerint...de az is lehet hogy S Table, azaz S tipusu tablazat, fene tudja).
    A tortenetrol van szo amit nem forditottal le, csak ugy heccbol nekiugrottam, hat 30 percebe tellett amig leforditottam, mert magyarul lehet helytelen sorrendben adom vissza a szoveget, meg az utolso reszeit felreertettem kisse.Na, de itt a szoveg : (a vegere en is meglepodtem :) )

    Igen, van egy szorakoztato tortenetem. Egyszer a Sotetvolgyon setaltam keresztul, epp a taborhelyunkhoz tartottam vissza.Idokozben teljesen sotet lett, semmit sem lehetett latni.Aztan vegre feltunt elottem egy maglya.Nos igen, vegre ideje egy ehes es faradt sztalkernek hogy a tarsaival talalkozzon.Abban a pillanatban, amint az ut menti nagy bokrokon gazoltam at, hirtelen megpillantottam valamifele emberi arnyekot kisse megmozdulni.Ugy tunik, megint egy bandita kem.Kesobb jelenteni fog a fonokenek, fegyver vagy penzjutalom remenyeben, es a sztalker tabor elpusztul.Szoval, ugy dontottem, hogy halalra ijesztem.Megtanitom en a bitangot !
    Szoval hatulrol a bandita fele lopakodtam nagyon halkan, majd szorosan lerohantam es azt suttogtam neki : Mi a fenet csinalsz itt, apafej ?'
    Grrrahhhh...'volt a valasz.Hat, jellemzo... Ugy megmarkoltam, hogy meg egy szot sem tud kinyogni ! Kulonben a ficko ugy buzlott, mint egy otveneves zombi.Szornyu, valoszinuleg a dolgat vegezte.Kisse enyhitettem a szoritason es igy szoltam : Ha meg egyszer meglatlak itt te pocs, azt a maradek agyadat is kiutom, megertetted ?! Aztan hirtelen a budos teremtmeny rekedten megszolalt : Mi van ember ? Egy artatlan verszivo nyugodtan mar nem is brunyalhat ???

    UI :Amugy ugy tunik - par allomanyt elolvastam - persze magyarul, hogy ertelmes a szoveg, szoval minden klappol.

    [ Szerkesztve ]

  • janinitez45

    tag

    válasz #67026816 #18904 üzenetére

    Jöhet szájbarágósan mert én még nem forditottam . milyen progi kell ? stb -stb :D

Új hozzászólás Aktív témák