Új hozzászólás Aktív témák

  • prodata2

    tag

    válasz prodata2 #29025 üzenetére

    De számomra nincs még egy ilyen Game . Imádom a poszt-apokaliptikus témát , de átélni nem szeretném :)
    Egy picit nyitottabb világ és persze nagyobb . Pici RPG még elférne benne Fegyver célzás-pontosság az adott használt fegyverre később plusz kiegészítők fejlesztése gyártása .Csak egy szokásos RPG bele vinni . Szerintem növelné a szavatosságot. Változatosabb öltözék akár egyedi magad válogatod össze .Jobb AI , legyen értelme lopózni csendben is elvégezni a küldetést"esetleg a hangtompító értelme ", de ha Rambo módjára akarod meg csinálni úgy is élvezetes maradjon . ( Egy pici taktika) Legyen értelme a napszakoknak , és persze évszakoknak is . Exo páncél kapásból kivéve a játékból , ne haragudjon meg senki de utálom ezt a futurisztikus valamit . Meg lehetne szebben csinálni .PL: de még ezt is egyszerűsíteném . Én szívesen látnám így viszont ezt a játékot . Ha még kilométereket kell is gyalogolni :) Misery már -már kezd is rá hasonlítani de még sem . Nem akarok megőszülni egy kis szórakozás közepette . Meg nézném én mi élné túl ha fejbe lövöm akármelyik csipával . Ezek a lőszerek szakítanak nem sebeznek :) Főleg a nagyobb kaliberek , nem hiba céloznak vele végtagokra . Csak legyen belőve a nehézség Kettő fejestől illik összeesni azért . De megértem mert akkor nem lett volna Misery mert akkor ugyan úgy tovább szaladgálna az ember a pályákon :) Gyűjtögetés - kereskedés , stb stb . Egyszer nagyon szeretném így kipróbálni . De nem untatok senkit evvel tovább :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák