Új hozzászólás Aktív témák

  • P2000WRC

    tag

    Én nem a tudósoktól kaptam a svarog-ot. Hermann prof adta a küldit, de semmilyen detektort nem kaptam. :F Aztán utána néztem, és kiderült, hogy előbb a "Veles" detektoros küldit kell megcsinálni. Leadtam a 3 "Veles"-t Novikovnak, majd egy idő után szólt Bagoly, hogy meghozta a futár a már átalakított detektorokat, így hát beugrottam hozzá, és közölte, hogy evvel még nincs elintézve, mert Szakáll nem teljesítette az üzlet ráeső részét, és ha akarok kapni jutalmat, akkor vele beszéljek. Hát lementem hozzá, de Szakáll meg azt mondta, hogy márpedig ő teljesítette az üzletet, és mivel nem volt szüksége a harmadik svarogra, ezért nekem adta, és azt akarta, hogy megszerezzem neki az iránytű képződményt. Vissza Bagolyhoz, az meg Szultánhoz küldött, hogy intézzük el Szakállt, hogy átvehessék tőle a boltot, de nemet mondtam, és kértem az üzlet rámeső részét. Elvittem Szakállnak az iránytűt, és ezzel keresztbe tettem Bagoly és Szultán tervének.

    Igazad van emre, tényleg nem függ össze a svarog detektorral, de nem a tudósok adják, hanem Szakáll. Aztán lehet csak nálam történt így. :U
    Amúgy nekem már kezdetektől fogva zöldek voltak a banditák, csak most lettek újra semlegesek, hogy Szakállnak segítettem. :DDD

    Tehát VinoRosso, ne a tudósoktól várj svarogot, hanem ha leadtad a 3 "Veles"-t Novikovnak, menj vissza Zaton-ba, keresgélj képződményeket, vagy csinálj küldit, ha tudsz, és ha szól Bagoly, menj hozzá, ő ugyis Szakállhoz küldd, tőle meg megkapod a svarogot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák