Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz spammer #1848 üzenetére

    "Utolsó kérdés tárgytalan, közben megtaláltam a konfigodban, az alapján sikerült"
    Remek! :) De nem is kell schedule hozza:
    view.collapsed.toggle=main
    Ez a check csak arra van, ha vanilla rtorrentet hasznalsz, akkor ne probalja meg futtatni:
    branch=pyro.extended=,"view.collapsed.toggle=main"
    Es a main config-ban van definialva: [link]

    "multicall-ról sehol nem találtam infót"
    Ez vanilla rtorrent-hez tartozik, nem rtorrent-ps mod. Es igen, az rtorrent doksi meglehetosen hianyos. Jari public-a tette a wikit, igy te is segithetsz a dokumentacioban. :)

    "az nem látom, hova vannak leírva, hogy milyen parancsokat lehet hozzárendelni"
    No, akkor megkovetem magam :) : valoban nincs az rtorrent-ps doksijaban a fent emlitett parancs. :)
    Csak a source code nyalazasa az egyetlen megoldas [link], bar nincs sok mod benne, hal istennek :) [link]

    "Például most próbálnék olyasmiket, hogy ui.focus.next , ui.focus.prev, de próbáltam ui.focus.up és ui.focus.down parancsokat is, amivel tudnék lépkedni fel és le a listában, de nincsenek ilyen parancsok."
    Ilyenek valoban nincsenek, ezert irtam hogy patch-elned kell.

    "elvileg megeszi a PS is (jelenleg)"
    Akkor probald ki, mert meglehetosen sok fajlt valtoztat. De erdemes lenne vegigmenni eloszor az osszes patch fajlon, hatha valamivel utkozik. Ha jo, akkor forditas elott csak egyszeruen bemasolod ezt a patchet az rtorrent-ps 'patches' konyvtaraba es atnevezed pl: 'ps-vi-keybinding-tjwoosta_all.patch'-re es build-eleskor automatikusan hasznalja majd a patchet a build.sh script (ha a csomagod egyaltalan azt hasznalja :) )

    "Bár a legjobb az lenne, ha már eleve pyroscope hozzáadná ezeket a gombokat"
    Csinalj egy uj issue-t githubon mind az rtorrent , mind az rtorrent-ps repohoz, hatha. Bar mostanaban pyroscope el van havazva (keszitettem pull requestet kb 1 honapja, s jelezte, hogy nem er ra foglalkozni vele most).

Új hozzászólás Aktív témák