Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz Gubek-Einste #25364 üzenetére

    Szia!
    Adtál nekem tanácsot, hogy milyen routert vegyek, de szörnyű felismerésre jutottam: a routereim (most kettő van, de három volt, mindegyiket szidtam) szerintem tökéletesek, mert észrevettem, hogy amikor szakadozik a netem a tablet, okosteló, notebook WiFi-je akkor is okés. Nem jövök rá, hogy mi lehet a gond, a Microsoft Virtual Wifi miniport adapter 43-as hibáját javítottam:
    cmd (admin jogokkal)
    netsh wlan stop hostednetwork
    netsh wlan set hostednetwork mode=disallow

    majd teljesen le is szedtem a gépről az Eszközkezelőben, de a netem a mini pc-n továbbra is lassú, néha szakadozik. Van belső, alaplapi WiFi, emellett két USB WLAN adapterem, mindegyikkel rossz. Újratelepítettem ez utóbbiak driverét, de nem segített.

    Valszeg alapvető szoftveres, oprendszer szintű gondom van, mert előfordult, hogy altatás után a gépem kék halállal fogadott, a Windows nem tudott betöltődni, majd pár újraindítás után mégis. Lehet, hogy ebbe bekavar a GWX.exe is, amely mostanában jelent meg, és arra figyelmeztet, hogy frissítsek Winwos 10-re.

    Szerintem újra fogom húzni az egész oprendszert, de ha neked vagy valakinek van valamilyen gyors diagnosztikai és hibajavító ötlete, szívesen fogadom.

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák