Új hozzászólás Aktív témák

  • Batka666

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van nekem egy X-Micro WLAN 11g 54Mbps Broadband Routerem (XWL-11GRIX) ami ha működik akkor remekül teszi ezt, viszont 30 -60 percenként leáll, és ilyenkor csak az segít, ha kihúzom a tápot és kb. 10 mp múlva visszadugom. A leállásokban nem fedeztem fel logikát, akkor is leáll, ha éppen használom a kapcsolatot, és akkor is, ha nem. A hozzá kötött 3 gépből kettőn XP Pro fut a harmadikon Vista (5840-es build), de eddig ezzel se volt gond, csak kb. az utolsó 1 hétben kapott rá erre a routerem. A probléma elhanyagolható mértékben mindíg is fennállt, de a havi egyszeri leállást tudtam tolerálni. Azóta annyi történt, hogy a kezelőfelületéről visszaállítottam a gyári beállításokat, beállítottam az internetkapcsolatomat (ami egy állandó kapcsolat) és forwardoltam 2 portot. Ez kb. másfél hete volt, és azóta gyakoribb a leállás (már amikor állítgattam be az értékeket akkor is voltak ilyen gondok). Tudomásom szerint a legfrissebb firmware van rajta (VT20P7).
    Mitől lehet a leállás? És hogyan lehet ezt megoldani anélkül, hogy routert kéne cserálni?

    U.I.: Ha mégis routert kell venni, akkkor milyen márkát ajánlotok?


Új hozzászólás Aktív témák