Új hozzászólás Aktív témák

  • milan07

    tag

    válasz mezis #40001 üzenetére

    És milyen távolra vigyem a tendát a telekomos cucctól? Csak mert ilyen erővel lehet érdemesebb lenne kábellel összekötni mindent :D A telekomos készüléken kivan kapcsolva a wifi jel, gondolom akkor nem kell csatornát állítgatni rajta.

    Gondolkoztam rajta, hogy veszek új hálózati kártyát, de már akkor inkább várok egy kicsit a wifi6E-re, és majd olyat.
    Szerintem visszaváltok windows 7-re, és megnézzük azzal milyen lesz. A laptopom másik partícióján win7 van, csak azon meg sehogyan sem tudom megcsinálni a netet, még kábelen keresztül sem működik. Pedig múltkor még tökéletes volt , és ugyanazzal a telepítő lemezzel telepítettem. Na mind1 is, majd újrarakom, csak most nincs nálam az a lemez.

    "Az elmúlt napok üzenetváltásai tanulságos volt nekem is" Hát még nekem :) Sok mindent megtudtam, és a tendáról most már nekem is megvan a véleményem. Egyébként kikapcsoltam a beamformingot próbaképpen, és anélkül ugyanolyan, vagy még gyengébb jelet sugároz, mint a régi tplink, aminek volt 2x3dbi antennája, ennek meg 4x6dbi...
    A linkben szereplő útmutató pedig úgy látszik a szuper tenda esetén fölösleges, csak az r1 routeren (telekom) routeren tudtam beállítani a dolgokat, az r2-n (tenda) semmit sem enged ap módban, még a lan ip-t sem változtathatom meg. Egyébként ne reseteljem inkább a telekomos routert? Csak mert az útmutatóban szereplő állításokat megcsináltam, csak a tenda miatt ugye ez potya volt, sőt potya volt ez az egész hercehurca, de azért köszönöm szépen, hogy időt szántál rá :R

Új hozzászólás Aktív témák