Új hozzászólás Aktív témák

  • KerryVTR

    tag

    válasz Voy15 #16226 üzenetére

    Én abban biztos voltam, hogy a Skindred szarul fog szólni (ami egyébként nem is értem mit keresett a repertoárban!), meg eleve szar is. Igaz, ízléseken kár lenne vitatkozni.
    Bár pont azért kellett volna jobban szólni, mert tele van digitális dolgokkal, de nem...
    Mindegy, az egyébként is értékelhetetlen számomra. :D Úgy is érkeztünk, hogy abból csak a végét kaptuk el szerencsére, amikor a fekete kendőt lobogtatták, ami nem tudom mire akar utalni.
    Aztán alíg vártam, hogy megdörrenhen a Volbeat...és elsőre a hangzás csalódás volt. Később valamennyire azért megszokta a fülem, de szerintem nem lesz túl jó koncert helyszín a Dome.
    Viszont tény, hogy nem mindegy hova áll az ember, és aki most volt először, annak tuti nagy élmény volt a showal együtt. Nem kérdés!
    Mi a keverő bal elején álltunk. A cimboráim sem panaszkodtak a hangzásra, pedig együtt voltunk. Lehet velem van a baj?! :D Azért érdekes, hogy Helloweenen a Papp Laciban nem volt ilyen probléma. Ott bárhova állhattam, levitte a hajam. :D
    Olvastam egyébként másoktól is, hogy a hangzásban volt kivetni való.

Új hozzászólás Aktív témák