Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Dilikutya #10416 üzenetére

    Valóban jó kis koncertet adott a három thrash banda. De a hangosítás..... Na mind1 inkább nem szapulom, de szar volt kb végig, itt-ott a kanyarban néha egészen jó volt.... be jártam közbe az egész termet, tehát mégcsak azt se tudom mondani, hogy azért szólt szarul mert rosz helyen álltam.... Nyilván nem lemez minőséget várnék koncerten, de ha már ikergitárok vannak, meg van basszusgitár is minen bandában, akkor nem csak a szájbatekert lábdobokat akarom hallani.... Kb. 15 éve a fasz ki van evvel a hangosító divattal, hogy mindent rátolunk a lábdobra azt hallgasd paraszt. Nem figyeltem kik keverték a műsort, de a lényeg, hogy vagy kása volt, vagy ha nem akkor meg elfogyott az ének és a basszusgitár mert oda tolt a bohóc mindent a lábdoboknak....

    A hangosítóknak a mostani hétvégére az értékelésem egy marha nagy egyes alá :C :Y

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák