Új hozzászólás Aktív témák

  • ZSOLO76

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ti vagytok az utolsó reménységem :(
    Tegnap jött meg a xiaomi mi robotom.
    Első indítás után szépen elindult takarított,feltettem tölteni,közben a programban találtam hozzá egy frissítést,azt feltettem,utána a Magyarosítást is.
    Az ezt követő indításoknál megbolondult a robot durván nekiment mindennek ami a közelében volt,majd piros villogás kíséretében leállt.
    Visszaraktam a gyári szoftvert ,csináltam sima resetet és hard resetet is,de ezután is produkálta a hibát.
    Tegnap egész nap ezzel szenvedtem,aztán egyszer csak megint működött normálisan.Ma ismét elindítottam megint csak vadult nem tudta hol van ,leállt...ismét egy reset ,majd a harmadik indításnál kb, elkezdett normálisan működni,ekkor nulláról kezdte a térképet rajzolni.
    Lehet a térképet manuálisan törölni?Lehet hogy ez volt a baja?Ezt a részét is magyarázzátok már el légyszíves,sehol nem találtam erre vonatkozó leírást,illetve szerintem valami nem oké a szoftverrel,mit kéne vele csinálni,hogy normálisan működjön,rendesen félek elindítani,képes volt odébbtolni a 28kg-os hangfalat mikor behülyült...:(

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák