Új hozzászólás Aktív témák

  • mzsombor

    tag

    Sziasztok!

    Én is, mint gondolom oly sokan, a megfelelő típus keresése közben akadtam rá a topicra, de egyelőre nagy a homály a fejemben. :) Az összefoglaló elolvasása sokat segített, azonban nagyon elvesztem az erdőben, hogy mi az a géptípus, ami nekünk ideális lehetne. Ha tudtok ebben segíteni, azt nagyon megköszönöm!

    A peremfeltételek:

    -Két szintes lakás, szintenként nagyjából 60 négyzetméterrel.
    -Nincsenek hosszúszálú szőnyegek, sem háziállatok.
    -A burkolat vegyesen járólap és parketta/laminált padló. Nincsenek nagy szintugrások, szinten belül a porszívó számára bejárható az egész lakás.
    -Jelenleg van itthon fixen valaki, így akár helyiségenként is el tudná indítani a gépet, de ha véget ér a covid helyzet, akkor egyedül kellene dolgoznia a lakásban napközben - nyilván egy nap egy szintet kellene kitakarítania.
    -A keretet első körben 100e Ft körüli, de ha kell, valamennyire nyitott felfelé. Külföldi rendeléstől nem riadok vissza, az sem gond, ha nem ér ide karácsonyra.
    -Felmosás nem szempont, de ha ilyen árban pont olyan ideális gép van, ami azt is tudja, akkor jöhet.
    -Okostelefonos alkalmazás nem követelmény, de nem baj, ha van.

    Kérdés még bennem, hogy két szint esetén kell két dokkoló is, vagy simán csak felviszem az emeletre a gépet, mikor ott van dolga?

    Ha valami fontos szempontot kihagytam volna, írjatok!

    Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák