Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    válasz ftibor #38 üzenetére

    Nekem az előző droid,az nem T-s volt,hanem a rendes RK3188,és a T-R42 -ből is a legelső, v1.0 , ami már a végén valami v3 - 4.xx körül járt. Az igazi áttörést a filmeknél/sorozatoknál a Wasser féle 4.4.2 -es droid hozta meg,onnantól szépen vitt mindent, 0 akadás, és azt vettem észre,hogy mindezt a Kodi-val (volt XBMC) lehet elérni. A többi playernél is már nekem simán az elmegy/nézhető kategória volt a minőség,de a Kodi rátett még egy lapáttal,ahogy fentebb is írtam,nekem már így hozza a WDTV Live folyamatosságát.

    Az RK3288 az más tészta,ez még a "jó - jó , de nem az igazi" kategória,és szerintem majd megoldódik itt is,legalábbis bízok Wasserban. Ahogy írtam,a jelenség az,hogy random akadás van a filmekben,de nem a klasszikus gyors mozgás közbeni,vagy amikor a kamera balról - jobbra,vagy le - föl pásztáz, hanem csak natúr random időnként,mintha valaki nyomna egy pause-t meg egy play-t kb 1 század mp alatt.
    Kipróbáltam ma,hogy a hdd-t közvetlen a droidra kötöm,és úgy nézem a filmet,de a jelenség ugyanaz.
    Ezt leszámítva nekem tökéletes,netezni,Youtube-ra , játékra tökéletes,gyorsabb mint az RK3188.

Új hozzászólás Aktív témák