Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiFiu

    tag

    Én DVD verzióst nyomatom és nincs semmi bug!

    Szerintem a táj nagyon jó és legjobban az tetszet amikor egy őz ugrott át a kocsi elött nem sokkal!

    Nemtudom, hogy közűlletek ki vezet már, de ha egy kicsit próbáltatok ''Rallyzni'' akkor azért be lehet látni, hogy nem lehet csak úgy nyomni a gázt tövig meg ráncigálni a kormányt!

    Éppen ezért nagyon realisztikus a kocsi mozgása és irányítása szerintem.
    Vannak olyan kanyarok amiket gázfröccsök és kézifék pöccentésekkel lehet bevenni úgy hogy még ne vegyed fel az anyóka stillusu tempót!

    A kihuzatásra meg van a Throttle amit a 3 álasú - gondolom eredetileg - váltókar felső állására configoltam mig a kéziféket meg az alsóra, a fel és leváltást meg a kormányon lévő két gombra raktam! (Thrustmaster Wheel F1 Racing)

    Tény ami tény, hogy billentyűvel nem lehet játszani rendesen.

    Nekem az RBR elött a Rally Masters jött be, de az se volt jó billel és pont amiatt vettem egy kormánysettet!!!

    És most meg lehet kövezni, de én a Collin Mc Rally-t sose komáztam mert:
    1. közepes hangzás
    2. kanyarok vektorosak(de nagyon)
    3. törések nem túl jók és a kocsira való visszahatás is gyenge
    4. az autó mozgását nem lehet átérezni annyira
    5. a grafika is gyengécske RBR -hez képest de még a 2001-es Rally Masters-hez képest is

    Amúgy amikor először nekiáltam nyomatni az RBR-t én is bénáztam aztán fogtam magam és nekiugrottam a Rally sulinak és azóta a RB Challange némej pályáján már 1mp-en belül értem be a célba a Richard Burns utánn (az első szakasz időknél mindig én voltam a jobb)

    Egyedűl az nem tetszik, hogy a tolatáshoz a féket kell nyomnom és nem a gázt


    Gépem: AMD Athlon XP 2500+, 512Mb DDR400, Club3D Ati Radeon 9600 128Mb, SB Live!, 80+120Gb HDD...

    :C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C

Új hozzászólás Aktív témák