Új hozzászólás Aktív témák

  • Rider74

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni egy kb. 5 éve telepített Paradox SP5500 központi egységgel szerelt rendszerrel kapcsolatban. Sajnos a tegnapi napon hibakódot írt ki a K32LX LCD tasztatúra : "Az akku gyenge"

    Utánaolvastam kicsit és mivel vasárnap volt, ezért jobb híján, lemondtam a kivonuló szolgálatot és kinyitottam a központi egység dobozát. Abban reménykedve hogy az itthon lévő szünetmentesek egyik akkuja jó lesz átmeneti megoldásként... De tévedtem, mert a gyártók gondosan ügyelnek, hogy a sima 12V / 7 Ah akkuk bár minden paraméterükben megegyezőek, de a saruméreteik azért nem legyenek egyformák...

    Mindegy, legalább megnéztem, hogy F1 sarus akku kell és megrendeltem. Reményeim szerint holnap megérkezik. Azonban a központi egység dobozának kinyitása után egy újabb hibakód is megjelent a kijelzőn: "A KP zóna nyitott"

    Kérdésem:
    Lehet, hogy a doboz ( remélem így hívják) tamper kapcsolója nem érzékeli a becsukott állapotot?
    Vagy a doboz kinyitását szabotázsnak érzékelte és valahogyan ki kellene törölnöm a KP zóna nyitott állapotát?

    Előre is köszi, ha valaki tudja a választ.

Új hozzászólás Aktív témák