Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz 30z.Samu #489 üzenetére

    Ma lejöttünk a nyaralóba, van itt is egy gépem, ..hát mondom magamban nyomom egy kicsit, mert már régen nem vadultam vele. Gondoltam felveszem azt a részt, amikor kiveszem a sotit. Tehát ott töltöttem be, hogy shoutgun-t még nem vettem ki, de Jack még halhatatlan, járkálgat a házban keres engem.

    Amint látható is, hogy amint kiveszem, utána ÉN :DDD keresem már őt szinte mindenhol, de eltűnik a házból, csak lent a boncoló helységben/halottasházban, vagy mi a franc az ott találkozok vele.
    Érdekes, hogy a házban nem vett észre elsőre :D, úgy kellett rálőnöm.
    Lefelé menet a géptermemben lévő kis csúszómászó köcsög elég jól bírta, hogy nem sikerült egyből fejbe találnom. meg is ütött egy kicsit.
    Na, mondom, ha már itt vagyok lejátszom Jack bácsival a menetet, de Wesker fegyverével infinite-tel.
    Még csak egy pofont sem tudott adni :D, ráadásul az egyik rámrontásakor , kirohant volna a házból is :DDD, ha nem lezárt ez a terület. Azon ott röhögtem! Madhose fokozat, a normal meg easy nem is érdekel már régóta. Néha azért álltam meg, meg mert mostanában SW battlefront-ot nyomom, azt szoktam meg és néha-néha egy pillanatra gondolkoznom kellett, melyik gomb hova való a menüben

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák