Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltip

    őstag

    Sziasztok Fórumtársak!
    Xiaomi Redmi 2 készüléken, amit garivesztés nélkül lehetett rootolni, AdAway-t használtam.
    LG G4 készülékemen, a bootloader-t nyitni kellett volna, így semmit nem használtam hirdetés és reklámblokkolónak.
    Jelenleg SGS7 készüléken vagyok. Szintén garis. Találtam egy metódust, a SABS telepítésére: Itt

    Kérdés. Valakinek van tapasztalata, és röviden tudná ecsetelni nekem mit is csinál ez? Valami hivatalos Samu megoldás lenne? Kétlem... De mégis ott kezdődik az egész procedúra a Samu fiókomban.

    Ha ebben nincs is tapasztalat, akkor mit ajánlanátok, olyan megoldásnak, ami nem az ADGuard szerűen (VPN) működik, és rendesen, root nélkül, KNOX szám módosulás nélkül telepíthető és használható?

    Köszönettel:
    zsoltip

  • zsoltip

    őstag

    Sziasztok Fórumtársak.
    Átmenetileg egy Samsung Galaxy J6-ot kezdtem használni, tegnap vettem át.

    Működésre akarom bírni az Adhell vagy a noSABS applikációt.

    Adhell nem működik rajta. Korábbi és legfrisebb verzió sem. Kidob, bezáródik az app. És még az aktivációját is elfelejti.

    Tegnap estéről ma reggelig működött a noSABS 1.0.0
    Ma reggel viszont elfelejtette, hogy tegnap aktiváltam. :U
    Azóta restart, wipe cache, több verzió... Mindent próbáltam. De "license activation is failed" üzenetet kapok. Nem tudom működésre bírni.

    Mi lehet a gond és teendő? Tudna valaki tanácsot adni?

    EnterR Fórumtárs a SGS8 topicban azt tanácsolta, hogy NotSABS-al ne próbálkozzak, letiltja a KNOX pár nap elteltével.

    Akkor marad az Adhell, ami eddig az S7 készülékemen kiválóan tette a dolgát. Itt viszont valami nem megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák