Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz EnterR #10 üzenetére

    Használtam már mindkettőt, az Ublock Origint évekig. Mivel, ahogy írtad a Nano Adblocker az Ublock origin forkja ezét SZINTE ugyanaz, a Nano Adblockerben van pár plusz filter, és gyakrabban módosítják úgymond gyakrabban van belőle BETA állapotú változat. A Nano Adblocker fejlesztője írta - ha jól emlékszem - aki abban látta a különbséget hogy az Ublock Origin-t feltelepíted, használod "ELFELEJTED" kiegészítő. A Nano Adblocker a gyorsabb fejlesztés miatt több lehetőséget rejt több odafigyelést igényel stb. Ebből én hátrányt még nem éreztem.

    Bevallom különbséget sem éreztem. Akit az Anti-Adblock Killer téma jobba érdekel és emiatt használni akarja a Nano Defender-t annak mindenképpen - Chrome-ra - a Nano Adblockert ajánlom mindenképpen Ublock Originnel való együttműködéshez van pár apró de macerás lépés.

    Firefox-ra is áll az aki nem akar túl sokat agyalni rajta az telepítse az Ublock Origint. Mivel a Nano Defender-t kivették a kiegészítők közül ezért annak használata macerás, de megoldható és ha használni szeretné akkor egyértelműen a Nano Adblocker-t telepítse.
    A Nano Defender integrálására Firefox alatt a Nano Adblocker mellé 2 lehetőség van:

    - feltelepíteni az utolsó elérhető verziót fájlból : Nano Defender
    Ezt a beszélgetést Fandango találta a fenti linket is ő adta meg de ebben a beszélgetésben is megtalálható: Beszélgetés a Github-on Elvileg még a későbbiekben lehet újra hivatalos Nano Defender a Firefoxhoz ha elhárulnak az akadályok.

    - másik lehetőség: telepíted a Chrome Store Foxified nevű kiegészítőt aminek a segítségével közvetlenül a Chrome áruházból tudod telepíteni a Nano Defendert - nálam ez a megoldás is működött de a korábbi natív fentebb linkelt fájlból telepítős verzió ajánlottabb.

    Számomra ez kiemelt problémakör ezért én most Nano Adblocker + a fájlból telepített Nano Defender-t használom Firefox alatt.

  • Kékes525

    félisten

    válasz EnterR #33 üzenetére

    Ez csak akkor működik igazán, ha a Firefox Sync is be van kapcsolva, mert nincs saját felhője. Gyanítom, nem próbáltam, hogy hasonló szabályok érvényesek itt is. Amúgy itt részletesen le van írva: Cloud storage · gorhill/uBlock Wiki · GitHub

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Semplar

    őstag

    válasz EnterR #33 üzenetére

    Biztonsági mentés fájlba...  Biztonsági mentés visszaállítása fájlból...
    Ez ment minden szűrőt és beállítást és vissza is állítja rendesen.

    “Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

Új hozzászólás Aktív témák