Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz EnterR #10 üzenetére

    Használtam már mindkettőt, az Ublock Origint évekig. Mivel, ahogy írtad a Nano Adblocker az Ublock origin forkja ezét SZINTE ugyanaz, a Nano Adblockerben van pár plusz filter, és gyakrabban módosítják úgymond gyakrabban van belőle BETA állapotú változat. A Nano Adblocker fejlesztője írta - ha jól emlékszem - aki abban látta a különbséget hogy az Ublock Origin-t feltelepíted, használod "ELFELEJTED" kiegészítő. A Nano Adblocker a gyorsabb fejlesztés miatt több lehetőséget rejt több odafigyelést igényel stb. Ebből én hátrányt még nem éreztem.

    Bevallom különbséget sem éreztem. Akit az Anti-Adblock Killer téma jobba érdekel és emiatt használni akarja a Nano Defender-t annak mindenképpen - Chrome-ra - a Nano Adblockert ajánlom mindenképpen Ublock Originnel való együttműködéshez van pár apró de macerás lépés.

    Firefox-ra is áll az aki nem akar túl sokat agyalni rajta az telepítse az Ublock Origint. Mivel a Nano Defender-t kivették a kiegészítők közül ezért annak használata macerás, de megoldható és ha használni szeretné akkor egyértelműen a Nano Adblocker-t telepítse.
    A Nano Defender integrálására Firefox alatt a Nano Adblocker mellé 2 lehetőség van:

    - feltelepíteni az utolsó elérhető verziót fájlból : Nano Defender
    Ezt a beszélgetést Fandango találta a fenti linket is ő adta meg de ebben a beszélgetésben is megtalálható: Beszélgetés a Github-on Elvileg még a későbbiekben lehet újra hivatalos Nano Defender a Firefoxhoz ha elhárulnak az akadályok.

    - másik lehetőség: telepíted a Chrome Store Foxified nevű kiegészítőt aminek a segítségével közvetlenül a Chrome áruházból tudod telepíteni a Nano Defendert - nálam ez a megoldás is működött de a korábbi natív fentebb linkelt fájlból telepítős verzió ajánlottabb.

    Számomra ez kiemelt problémakör ezért én most Nano Adblocker + a fájlból telepített Nano Defender-t használom Firefox alatt.

Új hozzászólás Aktív témák