Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Mike #7941 üzenetére

    Bőven elég lesz az az 56k a következő 5-10 update-re. Csak azért írtam, hogy átlagosan kevesebb a pénzem 460-os szinten, mert az átlag GTAForums tagoknak ilyen szinten már vagy (legit) félmilliója van. De azok nagy része nem ember... minden nap összeszedik az összes lehetséges collector dolgot, plusz csinálják mellette a Trader/moonshine-t is.

    btw. most visszaléptem, és megkaptam az össze Daily bónuszt, pedig csak 4 Daily-t csináltam meg ma még :D

    Igaz csak 3db-ot mert jelenleg az érmék azok amik nincsenek meg 10/10-re, csak 9,5/10-re. És ma nem mivel bugos a ma felszedhető 1800-as Gold Dollar, valamint véletlenül hamarabb szedtem fel a 1792-es Liberty Quarter-t mint a sima 1792-es Quarter-t, így ma nem aok el érmegyűjteményt.
    Ugye ha a 1792-es Librty Quarter-böl 10db-od van akkor nem tudod felszedni a 1792-es Quarter-t addig amíg legalább egy db-ot nem adsz el az 1792-es liberty-böl..

    [ Szerkesztve ]

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

Új hozzászólás Aktív témák