Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz Mike #15580 üzenetére

    Én leginkább azt furcsálom,hogy a #saverdronline -ra semmi válasz nem érkezett. :\

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • negyven2

    veterán

    válasz Mike #15580 üzenetére

    Sajnos igen. Bár én még mindig azt gondolom, hogy logisztikailag valamit nagyon elszámoltak (mindenkit átcsoportosítottak máshová pl. GTA Trilogy vagy a GTA V EE munkálatokra). A legtöbben most már június-július környékére várnak frissítést (amúgy 232 napja jött ki a Blood Money és 185 napja kaptuk meg az utolsó patch-et).

    Amit már többször is írtam, hogy nekem nagyobb gond az, hogy a meglévő bug-ok még mindig ott vannak. Főleg most a BH event alatt tűnt fel egy kettő ami nagyon nevetséges (vagy nem lehet elkapni a taget-et, vagy mire odaérsz elszökik, megölik az NPC-k... vagy olyan is van hogy beesik a vonat alá Armadillo-ban :DDD).

    Viszont akinek pénz/XP kell az most ezzel a BH event-el (persze kell hozzá mindkettő BH Role) nagyon jól lehet keresni pénzt/XP-t.

    Csak egy példa, hogy nekem tegnap az 1 célpontos Infamous Bounty az indítást követő 12. percben 0.32 aranyat, ~ $100 és ~1500 XP-t adott (a négy célpontos meg 12 percre ~$200 körül).

    De néhány élve leszállított Legendary esetén (ezek ugye Etta Doyle, Tobin Winfield, Red Ben Clempson és "Shepherd" Virgil Edwards) 30 perc után 0.48 arany, $675, 4500XP kapunk. És mivel 12 perc után a teljes pénzősszeg 77.5%-át kapjuk így pl. a sokak által kedvelt Etta Doyle (amit a "legkönnyebb" megcsinálni), 12 perc után most 0.32 arany $523 és 2500XP-t kapunk! és aki farmloni akar akkor a cooldown alatt meg tud csinálni akár 4 Infamous-t, így egy óra körül $900 fölött lehet akár keresni.

    lofagi: Tez2 írta, hogy a #SaveRedDeadOnline felírat benne van a legnépszerűbb modmenükben is :DDD

    Amúgy Nazar visszatért (állítólag a Feb. 28/Márc. 1 váltás zavart be a rendszerbe!

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák