Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz bendegruz #13127 üzenetére

    Tény, hogy nem egyszerűek, de azért annyira nagyon nem nehéz egyik se. Maximum szeret megszívatni, mert a legtöbb esetben pofátlanul csal a gép. Bár ez mondjuk a nem éppen jó combat rész miatt van. Értem ez alatt például, hogy azok a korlátozások amiket téged sújtanak azok rájuk nem vonatkoznak (végtelen lőszerük van, mindig tudják, hogy hol vagy, nem vonatkozik rájuk a bokrok, növényzet golyófogó, damage csökkentő képessége). Emellett a sokat említett vacak lopkodás is zavaró tud lenni.

    De lehet, hogy én látom ezt, mert én a régi 10db Legendás Bounty-t legalább egyszer már free aim-el is végigvittem 5-ös nehézségi szinten. Az új 3-at meg csak így lehet játszani legnehezebb fokozatban. Solo-ban taktikázni kell, és nem rájuk rohanni. Ahogy írtam, a gép ilyen fokozatban már nagyon "csal". Ezért én meg kihasználom a mission tervezés hibáit (pl. messziről lövök rájuk, vagy nekikrohanva leteperem őket (ez pl. a tomahawk-os ellenfelek ellen hatásos).
    A vicc amúgy, hogy még a magasabb szintű társakkal is a legtöbb esetben nem az ellenfél okoz kihívást, hanem az, hogy őket életbe tartsam :D. Pl. ezért se tudtuk még megcsinálni többen Elitre az új Heist-et GTA-ban, mert mindig van valaki aki elrontja (persze a legtöbb esetben ez játékbug mit van). Solo-ban már lassan csukott szemmel végig viszem az egészet).

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák