Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    Héten ma volt időm játszani elösszőr, és kellemes meglepetés ért,...
    Eddig percenként vagy 10percenként befagyott 8-10 másodpercre a játék, 28-33 fps között mozogtam (i5 4440, gtx 960) online használhatatlan volt max 5perc és kivágott folyamatosan.

    -megcsináltam a port forwarding beállítást, illetve a
    -DNS beállítást is,
    -közben kijött a javítás a játékhoz,
    -illetve a launcher beállítást is elvégeztem.

    Eredmény:
    -8órát toltam egyhuzamban az onlinet,
    -egyszer sem dobott ki,
    -egyszer sem akadt meg a kép,
    -fps 43-52 között mozog (offlinera mondjuk kiváncsi leszek ott kicit alacsonyabb szokott lenni)

    hibák megszűntek és +15-20fps (ami az esetemben %-osan durba) így már játszható és élvezhető a játék!
    :C :C

    Online-ban elkezdtem gyűjteni a kártyákat, italokat, és a virágokat.
    Hogy lehet előhozni azt a menüt, amit F1-el nyit meg ha felveszek egy tárgyat? mert a táskában nem írja konkrétan hogy adott gyűjteményből melyik van meg, csak a darabot látom....

    Onlineban a ló fejlődik? Több lesz neki is az állóképessége és az élete?
    Volt egy lovam aminél a kötődés max lett, viszont szegény pára elhalálozott, pár perc mulva hívtam akkor küldött egy lovat, de vékony gebe, ugyan az a név, de más a szín (fekete lovam volt, egy tarkát kaptam helyette) és a statok is beáltak az alapértékekre....

    1 óra elteltével, viszont hívtam ismét a fekete jött :D és úgy látom a statok is a régi ló értékei....
    WTF? hogy van ez a ló halálozás?

    Minden gyűjteményt érdemes összeszedni és az összeset egyeben eladni, vagy ha megvan egy adott akkor eladhatom? Több gyűjtemény egyben több xp meg pénz?

    Sokan panaszkodnak, hogy sokat kell lovagolni, unalmas,.... szerintem pazar a látvány még így low-on is :D mindig történik valami, szó szerint él és lélegzik a környezet az állatok. GTA V-ben is élt a város, de itt méginkább...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák