Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    #11458Đusty
    #11459sormo
    Elhiszem, hogy jó program. : )

    De azért én másképp fogom fel a dolgokat.
    Több játék van itt, nekem.Mindet nyüstölöm, így úgy amúgy. Lényegében mind eltérő, egyik másik teljesen más játékstílus/mechanika/osztály .... van ami hasonló, de mégis különböző az élmény.( Ori, DOOM/Metro, PES, KAKAROT, Street Fighter, Jurassic World, Darksiders3, AC Odyssey, HorizonZeroDawn, SW Fallen Order/SW KOTOR...Warcraft )

    Ahogy már írtam, RDR 2-ben jó a téma, jó a megvalósítás, oda vagyok a fülbemászó muzsikáért pufpuf és kovbojok, meg a táj és a filmszerű történetvezetés/dialógusok stb....Mind nagyon szép és jó.( kedvelem a Rockstart és a régebbi GTA-kat is, csak vártam elegendő frissítésre és akciókra ) Bele fog illeni a többi közé, amivel meg azért foglalkozom, mert szintén van olyan aspektusa, ami számomra kedves - nagy élmény, és ezt nem pótolja a RDR 2, sem más. Nem minden esetben érdekel, hogy melyik program, milyen szinten csilivili, és mennyire nextgen stb.....HA van olyan eleme, ami másban nincs meg, és a személyemet foglalkoztatja, jóleső érzéssel tölt el.

    Minden játékért lehet rajongani, ez így van jól, remélem ezért is fogok. Úgy legyen ! Legyen igazatok ! Akár :K

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák