Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emeritusz

    csendes tag

    válasz Phoenixy #6 üzenetére

    Ez elêggé fos sot, már megbocsáss. 14 órából 4 óra sot és 9% maradt???

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz Phoenixy #6 üzenetére

    Akkor menj át a Samsung A8 topicba, ott 6 óra SOT-ot mutogatnak, 2 kártyával meg 5-öt. Pedig kisebb akku van benne.

    De nem ez vele a probléma. Én sosem vertem a kis pömpölőmet a SOT-ra. A probléma az, hogy a honlapjukon semmilyen tájékoztatás nincsen. Semmivel nem kompatibilisek. És mikor megkérdezem az Asus magyarországot, hogy legyen kedves nyilatkozzon arról, hogy honnan kellene tudnom azt, hogy támogatja-e az ujjlenyomat olvasó a Google fingerprint apit, vagy az NFC támogatja-e a secured NFC-t, akkor csak a vállát vonogatja, meg hogy írjak konkrét modellt. Én meg akkoriban 4-5 Asus modellt nézegettem és nem fogok egyesével minden modell miatt rájuk írni.
    Aztán inkább kivették a gyári billentyűzetjüket, ami nagyon jó volt, csak kisebb pofozást kellett volna rajta csinálni. Inkább kivették, mint a gyári zenelejátszót, pedig az is világverő lejátszó volt. Inkább kivették, minthogy megcsinálják. Most te azt a telefont Google billentyűzettel kaptad, ami sz@rt nem ér, csakúgy mint a Google zenelejátszót. Ráadásul vagy tudsz fizetni a Simple alkalmazással, vagy nem. Ki tudja? Vagy működik rajta az OTP banki alkalmazása, vagy nem.
    Hát én inkább a biztosra szeretek menni. Az első 4-5 hónapban jönnek majd frissítések és utána tesznek magas ívből a Zenfone 5 fejlesztésére, mert már a Zenfone 6-osra gyúr a fejlesztőgárdájuk. Tudom, mert ott van egy Asus a fiókomban, amivel ugyanezt csinálták, pedig a mai napig világverő telefon lenne ha nem tesznek rá nagy ívben. B20 van benne amúgy?

    Jó szórakozást.

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák