Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz XtremLor #284 üzenetére

    Bár a lényeg benne van, de ezt értelmezni - főleg, akinek új a dolog - az extrém sport :)

    (#279) SyMbioTe: Én is most keveset tippeltem, 6 vagy 700-at, de nem emlékszem, melyiket. A 600-zal egész jó lennék :)
    Szerintem a képletes inkább elijesztette az embereket, nem pedig rosszat jelöltek. Aki akarta, megtalálhatta a jónak vélt választ.
    Meg persze az is lehet, hogy most nem egy mobiltelefont sorsoltak, mint más oldalakon, ugye, és sokaknak ezért már "nem éri meg" játszani.

    (#270) tybsen: Erre nehéz lenne úgy válaszolni, hogy valaki ne lásson bele személyeskedést, úgyhogy meg sem próbálom.
    Mi már csak ilyen proligyerekek vagyunk, hogy a nyereménytől függetlenül is szeretünk játszani.
    Bár történetesen egy fólia pont jól jönne, vettem egy új telefont BF-ben, ma veszem át.

    (#275) Snowy_owl: Én kb. évente egyszer veszek egy kaparós sorsjegyet, csak úgy. Pár hete vettem egyet a postán 300Ft-ért, nyertem 300Ft-ot. És tök örültem neki :)

    (#287) Timyyy: Én sem, de szerintem mivel friss a kalap, még nincs meg a kalaptipp összesítés, ezért még nem elérhető az eredmény. Gondolom pár órán belül meglesz az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák