Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (An)Dante

    őstag

    válasz rolii21 #15 üzenetére

    Már nem kell sokáig engem olvasnod. A számos negatív visszajelzés után úgy döntöttem, hogy végleg visszavonulok, mivel nem szeretnék az oldal színvonalának ártani. Amúgy a szókincsemre és technikai rálátásomra nem sokan panaszkodtak a 14 éves szakmai tapasztalatom miatt; angol, németek és magyar nyelven. ...noha idestova 7 éve nem élek Magyarországon és alig hallok magyar szót. Mindenesetre szívesen meghallgatom, hogy szerinted otthon ki az, aki a munkája mellett 7 év alatt 14.000 hírt írt mobilon és tableten a szabadidejében. Nem tagadom, néha egy napos, vagy egy hétvégés késéssel jelenik meg egy olyan hír, mely amúgy egy hónapokkal később piacra kerülő készülékről szól... Illetve van amikor a korrektor sem ér rá (szívességből) átolvasni amit írtam. Viszont a legfontosabb eseményekről élő blog és azonnali cikk van az oldalon a csapat többi tagjának köszönhetően. Ha rendszeres olvasó vagy talán feltűnt, hogy minden nap írok híreket, pedig néha eközben épp szabadságon vagyok. ...mert akármilyen furcsa, nekem is van olyan...

    [ Szerkesztve ]

    Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

Új hozzászólás Aktív témák