Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz dugynok #2091 üzenetére

    ugyan magyarázd már el nekem akkor miért marad élete végéig 100%-on iphone-ok kivételével (elvileg) az összes teló ha nem húzod le róla a fali töltőt, te támaszd alá azt hogy miért is nincs töltés ha fent van 100%on a teló?????
    ugyan magyarázd már meg nekem :DDD itt csak te fogsz hablatyolni össze vissza nem én, én elektronikai műszerész is vagyok, tehát várom válaszod arra "miért marad 100%on töltöttség míg le nem húzod hálózati töltőt"
    mert szerinted nincs csepptöltés vagy valami hasonló ami töltené így te ezzel azt állítod hogy feltaláltad az örök életű akkumulátort :DDD :DDD :DDD nonszensz :C
    linkelhetsz szakmai cikkeket is édes mindegy a lényeg egy valamilyen minimális töltést kap az akku értelemszerűen azért marad 100%on és azért világít az állapot jelző ledje is általában zölden világítva hogy feltöltött 100%-ra de az addig úgy is marad míg nem húzod le a töltést... :))

    a xiaomi pb-k egy minimális áramfelvétel alatt pedig kikapcsolnak... ezért is jók :U

    [ Szerkesztve ]

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Új hozzászólás Aktív témák