Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz hakydakillah #1328 üzenetére

    "Pistonnál is ilyen anyag van?"
    Igen, pontosan ugyanolyan a vezeték, a fülhallgatópárig mindössze két különbség van: a jack fémházának színe, valamint az Y rész P3-nál fém, Hybridnél műanyag. Ezeken kívül tök ugyanaz a kábel.

    "Ami fura és néha zavaró, azok a saját zajaim – a lélegzésem, vagy ahogy lépkedek"
    Dettó. Meg a ruhához súrlódás, eleinte marha zavaró, de meg lehet szokni. Volt egy műanyag csíptetőm, az sokat segített, de a hétvégén elhagytam :O

    Mindkét fülhallgatónál a jobb fülembe valahogy nem illeszkedik tökéletesen. A balba szerintem bele is lehetne csimpaszkodni, ki se jönne, de a jobb... elég egy kis mozgás, és kissé megmozdul :DDD Hiába, anatómia, az ember se tökéletesen szimmetrikus.

    Viszont gyenge pont a jack utáni rész, mindkettőnél. Szerintem marha sérülékeny, egy L alakú csati sokkal praktikusabb lett volna. Zsebben hordom a telót, állítva, ám mivel azért nem miniatűr (5"), a 13 centi hosszú teló simán 15-16 centis a csatival, az meg már kilóg a zsebből, és a s3ggem mozgása tuti hajlítgatja a csatit.
    Ha a Xiaomi csinál majd bluetooth in ear fülest, akkor a jelenlegit az fogja váltani.

Új hozzászólás Aktív témák