Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz deadbody #712 üzenetére

    Nem te bénáztál hanem vagy a 3.3.1-es twrp-t telepítetted ami nem tudja feloldani meghajtó titkosítást , emiatt hiába másolod fel előtte a romot , esély sincs betallózni csak usb otg és pendrive segítségével tudsz telepíteni. A 3.4.2 twrp ha nem írod be a jelszót hasonló hieroglifák lesznek . Elvileg a twrp telepítés boot előtt a jelszavakat ,képernyő feloldó minta, ujjlenyomatot törölni kell (saját tapasztalat , mikor töröltem ugyanúgy kért feloldó kódot ami nem működött) viszont bekapcsolt feloldó kóddal a twrp elfogadta a a kódot és feloldotta a meghajtó titkosítást . annak idején nem kellett ennyit szüttyögni a twrp,rom telepítéssel . A google újítása az érdekünkben . A kiszürkített rész a régebbi twrp-hez készült , mivel nem tudtam az új twrp-vel kipróbálni ezért offba raktam .
    Valamikor majd készítek teljes leírást a telepítés menetéről , kiegészítve a friss tapasztalatokkal .

    sebibalu
    Ha eea romot cserélnél global stable-ra , akkor szükség van bl nyitásra , viszont ha nyitod akkor jobb választás a miui eu telepítése .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák