Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    A Google Lens-nek amióta egy frissítéssel települt azóta van ikonja is nálam.
    A Hangok két féle módszerrel csalogatható elő. A Témák appot megnyitva jobb alul a buborékra kattintani, utána csengőhangok, alul a + jelre nyomva lehet kiválasztani. Az egyszerűbb, Beállítások---> hangok és rezgések---> mondjuk csengőhang kiválasztása---> helyi csengőhang kiválasztása---> és ott lesz a Hangok.
    A Digitális Jóllét ikonjának engedélyezése egy kicsit macerás. Nekem rootolt a telefonom, így nem biztos, hogy más is így tudja beállítani az ikonját. Én az SD Maid programmal találtam meg a megoldást. Elindítva---> Programkezelés---> jobb alul keresés---> a programok között megkeresni---> megnyitni---> Tevékenység manager---> a megnyitás után 2.-ra vagy a 3.-ra rányomni és alul be lehet kapcsolni az ikon megjelenítése az alkalmazáslistában. Így van ikonja az asztalon és lehet is beállogatni. A program nem tudom, hogy működik- e root nélkül is. Lehet, hogy más módszerrel is bekapcsolható az ikonja, de nekem így volt a legegyszerübb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák