Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz novinyul #164 üzenetére

    "A kijelző meg egyén függő, van akit zavar és nem tud élni full hd alatt(mert hát 30-40cm távolságból is ótvar szerinte) de nem vagyunk egyformák."

    Egy jóval olcsóbb alsó kategóriás telefonnál nem is kötne bele senki a 720p felbontásba. Nem az a baj, hogy ilyen is van, hanem az, hogy ennyi pénzért adják és visszalépés a korábbi modellekről.

    "A kamera meg akár a 9T vagy SE mellett sem rossz(pláne van rá Gcam)"

    A kamerával nem lenne semmi baj. A probléma azzal van, hogy minden gyári kamera appal készült fotón brutálisan mellé van lőve a fehéregyensúly. Ha belenagyítok a fotókba és egyéb aspektusaiban nézem nem tudom azt mondani, hogy rossz. Csak nem értem miért tolja el ennyire melegbe. Ez sok, főleg egy Jpeg kimenethez. A tesztben is lévő Gcam már sokkal jobb, csak ugye abban meg nem megy minden funkció, ne ez legyen már a hivatkozási alap.

    "De az is látszik hogy, a Xiaominak nem nagyon van kedve Android One telefon gyártani."

    Pont ezt a költői kérdést tettem fel, hogy a Xiaomi mi a fenét keres a stock droid piacon, ha szemmel láthatóan csak púp a hátán az egész. Ennek meg csak a vásárlók isszák meg a levét. Aki valódi stock Android élményt akar, keresse máshol. Akinek meg ez is elég, az fogadja el, hogy mások attól még durván beleköthetnek. Nekem volt Nexusom és most OP-m van, amit a Xiaomi csinál, annak semmi köze ahhoz, amiért a vegytiszta (vagy majdnem vegytiszta) Androidot kedvelők szeretik a műfajt.

Új hozzászólás Aktív témák