Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz Zolik #126 üzenetére

    Ne haragudj, de ez inkább rólad bizonyítvány, ahogy említették is páran. Még akiket említesz is, hogy új negatívum, azok is ismerhetőek voltak a rendelés előtt.
    Akku: 1) az A2 Lite-ot emlegeted. Miért nem vettél azt? Feleannyiba kerül. Édesanyám kapott, neki elég a régi proci, és ő nem hányt a notch-tól mint én 2) utána felhozod (fair módon szürkeimportos árával, de úgy is versenyképtelen) S10e-t. Miért? Az említett üzemidő-tesztben jó 1 órával hamarabb feküdt csak ki, mint a 9 SE ;) De a jóval értelmesebb hasonlítási alap A40 is kevésbé bírja.
    Tipp: azért szeretnél egy kis teljesítményt is a kompakt méret mellé. Ezt jelenleg az Mi 9 SE nyújtja a legjobb üzemidővel.
    Értesítés: ott az AOD, tesztelni kell ténylegesen mennyire eszi az akksit pluszban. A LED főleg az egyszínű nem ér annyit. Én duplakoppal ránézek a képernyőre, ha van időm / jött jelzés.
    SD-kártya: 32+32-tól tértem át 64-re, nekem tökéletesen elég. Nekem a tárhely mérete fontos nem az, hogy egy része gyengébb minőségű SD kártya legyen. Napok óta tudható hogy 10-15eFt-tal drágábban jön a 128GB-os verzió is...
    Jack: sajna szinte általános, hogy minél jobb a telefon annál inkább elhagyják... - ott a nyögvenyelős átalakító, de egyre több megfizethető BT megoldás van.
    Vezetéknélküli: ennek még nem látom hatalmas előnyét, hogy a hálózati töltés helyett, ráteszem a telefont egy szintén hálózati kapcsolaton lévő valamire. Legalábbis nem annyira, hogy szempont legyen.
    Képstabilizátor: ez jó kérdés, hogy a kamerán van-e bármiféle stabilizálás, akár szoftveres. Nem mértem fel vásárlás előtt, kevésbé prioritás.

    Ha online rendelted el lehet állni a vásárlástól, ha jól tudom. Ha ilyen érzeted van, az nem szerencsés, elképzelhető, hogy az pl. A3 Lite jobban megfelel majd.

Új hozzászólás Aktív témák