Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.
    Érdeklődnék, mit cseszhetek el, mert elég fura, hogy mindenkinek tőkjól megy a AOSP alapú rom-ok, nekem sajnos nem.
    Havoc OS 50% használat után, ha nyomkodtam 2,5 óra üzemidőm volt amire tökre örültem, de este esett 20-30%-ot az akksiidő mindig, minden este.
    Feltettem a DerpFest Rom-ot, és a telegram csoportban páran ugyanúgy vannak akik panaszkodnak, hogy rohamosan esik az akkuidő, másoknak 5-7 óra SOT kijn.
    Nekem tegna 50 perc kijelzőidőm volt, 100%-ról indultam tegnap, ma reggelre 35%-on landolt a teló.
    CPU ahogy nézem 300mhz-re visszavette az órajelet, semmi különöst nem találtam, amikor a GsmBattersy-t néztem, csak annyi volt hogy a kernel ahsználatban volt ami telejsen rendben van.
    Ahogy telepítettem:
    - töröltem a : Wipe/Dalvik cache, system,data, ...(Vendort és még valamit kihagytam direkt)
    - Telepítés menete : https://t.me/officialderpfestMi9/30337
    itt a Clean flash-t választottam.
    Viszont annyi érdekesség, hogy titkosítva van a TWRP mikor lépek , viszont ezt a lépése kihagytam, mert nem is tudtam volna mit flashelni: Flash DFE (if decrypted)
    Amiket bekapcsolok/ kikapcsolok egy új Rom telepítésekor:
    1.Korlátozva használom az alábbi appokat: (alkalmazások menü/alkalmazás neve/ alkalmazás használata : Korlátozott)
    Facebook,Messenger,Viber,Chrome, Youtube,Google Play Áruház,
    2. Ezenkívül a wifi és bluetooh alapú keresés kiszedtem. (Tartozkodási helynél van)
    3. AOD-t használok, ez más romoknál az Ambilight display ha jól tudom/gondolom
    4. Automatikus fényerő-t használok.
    5. Mobilhálózat: GSM/WCDMA/LTE
    Régebbi hozzsászólásaim, melyek más AOSP alapú romok esetén is ugyanígy alég durva akksiesést okoztak nekem:
    PE
    Havoc OS
    Egyetlen gondoltom még az, hogy Tartozkódási helyet korlátoznám, mert azt nem szoktam nagyon csesztetni:
    Most így áll jelenleg:
    Tartozkodási hely: => Helyadatok ahsználata: Pipa
    Támogatott GPS ahsználata : Pipa
    Wifi és bluettoh alapú keresés: kivettem mindkettőből a pipát
    Google Helyelőzmény: Bekapcsolva
    Google Helymegosztás: Ki
    Google helymeghatározás pontossába: Be
    Helyszolgáltatások vészhelyzetben: Be

    Ezenkívül Magisk 20.3 vagy 20.4 fel van telepítve + a Manager App, mindenhol a legfrissebb programot használok , ctsProfil: true, bacisIntegrity: true

    Van valami ötletetek mit rontok el, mert szeretem ezeket az AOSP alapú romokat, de ha mégsem jön össze akkor maradok RevOS vagy gyári EEA-nél.

    Segítséget előre is közi. :R

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák