Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi020

    tag

    válasz kirk01 #7120 üzenetére

    Az Aptx az egy szabvány, attól még hogy a füles vagy a teló tudja nem garancia a jó hangzás.
    Azért általában jobb, arról nem beszélve, hogy Bluetooth 5-el már energia takarékos is.
    Nekem egy 10.000Ft-s Blitzwolf BW-fye4 van (karácsonyra kaptam, elméletileg tudja az aptx-hd szabványt is), idáig a márkától csak töltőket használtam azok is kellemes csalódás, mint ahogy ez a füles is az. Zenét 6 órát lehet garantáltan max. hangerőn használni, na jó az túl hangos, de kb. 70% kiváló, a tok kb. 4x tölti fel, lehet használni külön is azaz solo-ba. Ami meglepő a telefonálás mennyire tökéletes, mind számomra mind akivel beszélgetek, nem is értem, hogy csinálja a kis füles, azt tegyük hozzá, hogy ez még akkor is igaz ha 40km/h val tekersz országúton :)

    De valahogy nekem nem jött össze az aptx egyik rommal sem idáig, pedig volt már fent, miflash teljes global is mert más kép nem tudtam életet lehelni a telóba :).
    Nekem miui akár melyiken ezzel a fülssel csak sbc van, pixel romon aac, már ebben van minőség különbség bőven. Most megpróbálom kideríteni, hogy a füles vagy a teló a ludas!

  • Karavik

    veterán

    válasz kirk01 #7120 üzenetére

    aptX szabvány nagy felbontású hang BT vezeték nélküli kapcsolaton keresztül. "Wired quality sound, wirelessly" ahogy azt Qualcomm állítja, tapasztalatom szerint helytállóan, túlzás nélkül...

    Megéri beruházni aptX fülesre főleg úgy, hogy nincs jack csati csak gagyi átalakító.

    Alábbiakat javaslom:

    1. i.Tech ProStereo H2: tudja az összes nagy felbontású audio BT szabványt aptX, aptX-HD, LDAC. Elég húzós az ára, de fülbedugósból ez a legjobb. Tesztekben csak szuperlatívuszokban beszélnek róla. Nekem ez már drága volt...

    2. Meizu EP52: aptX füles. Fülbedugósból legjobb ár/érték arány. Nekem ez van, hatalmasat szól

    3. Sony MDR-XB950B1B: aptX fejhallgató. Nagyon jó ár/érték arány. Gyönyörű szépen szól, hosszútávon sem idegesítő a hangzás, basszus kiváló, főleg, ha szereted, ha van belőle bőségesen :) Max hangerő lehetne több! Ez is van nekem...

    Biztos van még több jó alternatíva, de azokkal nincs tapasztalatom. aptx HD fülesek brutál drágák, nem ritka, hogy 200k HUF fölött van az ára némelyiknek...

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák