Új hozzászólás Aktív témák

  • Indian74

    senior tag

    Szerintetek érdemes-e Global (stabil vagy fejlesztői) ---> EU (stabil vagy fejlesztői) váltani,mi különbség van a kettő között.
    És ha nyitott a telefonom akkor így kell végigcsinálni??
    "Nyitott bootloader és TWRP megléte szükséges hozzá.
    Minden adatot törölni fog.
    Egy teljesen új rendszert tudunk így telepíteni, semmiféle régi adat (képek, sms...stb.) nem marad meg.
    - Töltsd le a megfelel EU ROM-ot
    Stabil
    Fejlesztői
    Telepítés menete TWRP segítségével
    - Lépj be a TWRP recovery-be (bekapcsológomb + hangerő fel együttes lenyomásával be lehet lépni)
    - TWRP menüjében válaszd Keep Read Only vagy Swipe to Allow modifications
    menüpontokat (opcionális)
    - Válaszd a Wipe menüpontot, majd az Advanced Wipe opciót
    - Jelöld be az alábbiakat: Dalvik/ART Cache, System, Data, Internal Storage, Cache,
    - Húzd el alul a csúszkát jobbra (Swipe to Wipe)
    - TWRP főmenüjéből válaszd a Wipe menüpontot, majd az Format Data opciót, írd be: yes (ez eltávolítja az encryption-t a data partícióról)
    - Ha végzett menj vissza a TWRP főmenüjébe és válaszd ki a Reboot menüpontot, majd a Recovery opciót.
    - A telefon újraindul recovery módban
    - USB kábellel kapcsold össze a telefont és számítógépet. A számítógépen válaszd ki a kapcsolódott telefon tárhelyét és másold át a korábban letöltött ROM-t (zip kiterjesztéssel)
    - TWRP-ben válaszd ki az Install menüpontot, majd tallózd ki a felmásolt ROM zip file-ját
    - Húzd el alul a Swipe to confirm Flash csúszkát
    - Ha végzett a telepítéssel, válaszd a Format Data menüpontot majd a Wipe cache/dalvik menüpontot
    - Újraindítod a telefont a Reboot System opcióval és az új rendszer fogad
    (az utolsó újraindulás több percig is eltarthat, nyugalom)"
    Bocs mindenkitől,csak azt hallottam hogy a újraindul a telefon nem frissül,maga a TWRP nem jön be?
    Nem szeretném téglásítani a telefonomat :(

    NAGYPAPA

Új hozzászólás Aktív témák