Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces1

    aktív tag

    válasz vicze #9 üzenetére

    Visszaolvastam idáig a vitaindító problémádat.
    Akkor tényleg tegyük rendbe!
    1. Ez a készüléket jelenleg döntően Kínából lehet megvásárolni, arra a piacra is szánták döntően, na most ezen oknál fogva a gyári miui ROM a kínai piac szerint preferált (ez ugye érthető?!) tehát no google, youtube stb.
    2. A MIUI egy olyan közösség amely a világon a legtöbb országban jelen van és igyekszik a felhasználóit kiszolgálni. Tehát módosítják a kínai ROM-ot, hogy tudja használni a user Kínán kívül is. Ha meg tudod mi a miui android lényege, akkor ezen nem lehet vita.
    3.Előbb utóbb kijön erre a készülékre is ahogy az összes eddigi xiaomi-ra a gyári stock vagy global ROM, ami már preferálja a nagy goole és társait is, hogy sok sok millióan örvendhessenek veled együtt.
    4. Ez a készülék ami a tesztben szerepelt sem a magyar ROM-al született, csak agy kedves tulajdonos aki felajánlotta a tesztelő csapatnak a saját készülékét, na Ő volt olyan bátor és pimasz, hogy a root jogú készülékre, olyan billentyűzetet tett föl amilyet akart, pontosabban nem is Ő, hanem vagyula mester aki a ROM magyarítását csinálta (hogy Te ebbe is beleköthessél :W )
    5. A play-ről olyan billentyűzetre cseréled a gyárit, google-t amilyenre akarod, és fizethetsz is érte, ha fizetős tetszik)
    6. Én pl. a SwiftKey-t használom, (ingyenes) nekem az xperia nem jön be, de elárulom sem a gyári sem az eu-s ROM nem xperia billentyűzetes.

    Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

Új hozzászólás Aktív témák