Új hozzászólás Aktív témák

  • Kikoma

    csendes tag

    Sziasztok korábban írtam, hogy a múlthétne pénteken vásárolt telefonom, amit kedden kaptam készhez a bekapcsoláskor fekete kép fogadott, elején netezni és állapotsávot elérni el tudtam aztán azt sem. SIM kártyát akkor még nem tudtam betenni, mert nekem normál volt nem pedig MicroSIM kártya. 2-3 nap alatt sikerült elintézni a cserét (vállalati flotta szám), ma izgatottan betettem a SIM kártyát előbb a 2. helyre de semmi változás. Majd rájöttem lehet, hogy az elsőbe kell ilyenkor ha egyet tesz be az ember. Ekkor a töltést már jelezte kikapcsolt állapotban is. Viszont bekapcsoláskor továbbra is fekete képernyő, semmit sem tudsz csinálni, netezni sem. Ezt írja alul MIUI HOME nem elérhető. Ezek után egyértelmű hogy nem a SIM kártya hiánya miatt bolondult meg a telefon. Viszem is holnap vissza az edigitalhoz.
    Tapasztalatok szerint ilyenkor, ha beviszem a készüléket megmutatom a problémát, egyből kérhetek egy másikat? Mert nekem erre nincs szükségem ilyen formában, hogy már az elején ilyen baja van. Viszont Mi 4c kell akkor is. :)

Új hozzászólás Aktív témák