Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    Mielőtt lemészároljátok egymást én nem MI 11 Ultrát vettem, hanem Mi 11 Pro-t. Csak mivel annak nincs fóruma, (kínai belpiacos modell nem lehet kapni majd az eu-ba) viszont ugyan az az eu frissítés megy rá mint az ultrára ezért vagyok ebben a fórumban. A telefont lehetett volna egyből használni angol nyelven, megtisztítva a kínai cuccoktól, (amit nyilván azért rak rá a xiaomi, mert a kínaiak ezt szeretik-belpiacos modell) de mivel az előző telefonomon is eu rom volt és szeretem erre is ezt akartam tenni. Az hogy a sok leírásból és sok programmal hol k*rtam el nem tudom, de majd most megcsinálják a telefont nekem és minden rendben lesz.
    Samsung telefont akkor sem vennék ha ingyen adnák, rühellem azt a márkát és nem vagyok hajlandó használni. Apple termékekkel nincs semmi bajom, csak mivel se a Telenornak se a vodának nincs még esim szolgáltatása így nekem nem opció. Régen még kifizettem érte 200 k-t. Már egy ideje rájöttem, hogy a nagy telefonokat szeretem az meg az Apple-nél a pro max az ami 480 e, nah annyit nem fizetek érte. 220-ért tökéletes nekem a xiaomi mi 11 pro és még mokolni is lehet vele, ha akarok. Részemről ennyit. Apple ok, Samu :N (nem találtam sajnos itt hányós smile-t)

Új hozzászólás Aktív témák