Új hozzászólás Aktív témák

  • stnstn

    tag

    Tegnap megjött a telefon. Galaxy s10-ről váltottam. Az első tapasztalatok:
    A Mi átköltözés app nem igazán műkődik. Képekhez, üzenetekhez ok, de az appok felejtősek. A gyorstöltés brutális, az elején 15 másodpercenként megy bele 1%. A hátsó kijelző nagyon jó a szelfikhez, nem is értem minek előre a kameralyuk. 5G-t nem tudtam kipróbálni mert a Telenor lefedettsége siramas, megyek át a Vodához. Sebességre agyonveri az S10-et, éjszakai képekben is, kijelzőben nem nagyon látok különbséget. 120 Hz-en látványosan sima a görgetés. A hangszórók erősebbek de mintha a samsung teltebb hangzást adna. A bank nem megy a globál verzión, de nem lényeg, táblagépről megoldható. Ahogy utána olvastam a .EU rom nem mindig stabil és a frissítése is macerásabb. A menüje az S10 után kissé kaotikus de megszokható. Lányom S20FE-jéhez képest hosszab és kicsit keskenyebb, a kerékpáros tartóba már nem fér bele. Tudtok ajánlani valamit a bixby routines helyett amihez nem kell root?

    EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

Új hozzászólás Aktív témák