Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci laci

    addikt

    válasz mizoli #20231 üzenetére

    Sajna a kitartásom és lelkesedésem nagyobb mint a tudásom.Nem tudom,hogy ami a fórumtársunk(mr.c) blogjában(köszönet érte szájbarágós nagyon :R ) van az sima aosp vagy ivan féle aosp(a különbséget nem tudom)arra gondoltam.Tegnap nagy nehezen sikerült bejutni a "setup wizard.."utána szinte mindennek jogosultságot kell adni(visszaolvastam itt)és így elég nehéz mit,minek...Utána jelzett mindig a "body sensor-t"aktiváljam..Aztán a menü gomb nem mindig reagált.Végül az ota-n akartam frissíteni(6.1.1-re),hátha javítja,de nem sikerült,mert az is leállt.Így sajna visszajöttem a mentésemre(rr).De hát itt meg a mega lassú töltés.Lehet sokat akarok....

    Mr.c válasz:-"Csak akkor tudsz, ha az alpha MIUI MM romot felraktad, mert az csinál ~1.3 gb-os system partíciót. Ha ezt nem tetted meg, azért nem tudsz frissíteni OTA-n mert nem fér fel a rendszeredre."Sajna nincs összesítő ezekre és nem tudtam mit kell/lene keresnem itt a fórumban..Köszönöm a választ.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Új hozzászólás Aktív témák